Εκπαιδευτικοί ανά τμήμα

ΤΜΗΜΑ A1

ΑΓΓΛΙΚΑ (ΑΓΓ)

ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΡΧΑΙΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ (ΜΕΤΦ)

ΧΑΠΙΠΗ ΔΑΦΝΗ

ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ (ΠΡΩΤ)

ΤΣΕΠΡΑΗΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ

ΒΙΟΛΟΓΙΑ (ΒΙΟ)

ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΑΛΛΙΚΑ (ΓΑΛ)

ΤΣΑΚΙΡΗ ΦΙΛΟΜΕΝΗ

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ (ΓΕΩ)

ΨΥΡΡΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ (ΓΥΜ)

ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ (ΘΡΗ)

ΓΚΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΣΤΟΡΙΑ (ΙΣΤ)

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ (ΚΑΛ)

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΕΙΜΕΝΑ (ΚΕΙΜ)

ΧΑΠΙΠΗ ΔΑΦΝΗ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (ΜΑΘ)

ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΗ (ΜΟΥ)

ΜΑΝΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΝΕΟΕΛΛ. ΓΛΩΣΣΑ (ΓΛΩ)

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΟΙΚΙΑΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ (ΟΙΚ)

ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ ΙΟΥΛΙΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΠΛΗΡ)

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (ΤΕΧΝ)

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΦΥΣΙΚΗ (ΦΥΣ)

ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΜΗΜΑ A2

ΑΓΓΛΙΚΑ (ΑΓΓ)

ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΡΧΑΙΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ (ΜΕΤΦ)

ΧΑΠΙΠΗ ΔΑΦΝΗ

ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ (ΠΡΩΤ)

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΒΙΟΛΟΓΙΑ (ΒΙΟ)

ΤΟΥΜΠΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΓΕΡ)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΕΤΑΞΕΝΙΑ

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ (ΓΕΩ)

ΚΑΠΛΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ (ΓΥΜ)

ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ (ΘΡΗ)

ΓΚΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΣΤΟΡΙΑ (ΙΣΤ)

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ (ΚΑΛ)

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΕΙΜΕΝΑ (ΚΕΙΜ)

ΧΑΠΙΠΗ ΔΑΦΝΗ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (ΜΑΘ)

ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΗ (ΜΟΥ)

ΜΑΝΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΝΕΟΕΛΛ. ΓΛΩΣΣΑ (ΓΛΩ)

ΤΣΕΠΡΑΗΛΙΔΟΥ ΝΙΤΣΑ

ΟΙΚΙΑΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ (ΟΙΚ)

ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ ΙΟΥΛΙΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΠΛΗΡ)

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (ΤΕΧΝ)

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΦΥΣΙΚΗ (ΦΥΣ)

ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΜΗΜΑ  A3

ΑΓΓΛΙΚΑ (ΑΓΓ)

ΤΣΙΛΦΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΡΧΑΙΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ (ΜΕΤΦ)

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ (ΠΡΩΤ)

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΒΙΟΛΟΓΙΑ (ΒΙΟ)

ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΓΕΡ)

ΣΑΛΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ (ΓΕΩ)

ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ ΙΟΥΛΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ (ΓΥΜ)

ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ (ΘΡΗ)

ΓΚΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΣΤΟΡΙΑ (ΙΣΤ)

ΧΑΠΙΠΗ ΔΑΦΝΗ

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ (ΚΑΛ)

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΕΙΜΕΝΑ (ΚΕΙΜ)

ΚΑΛΥΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (ΜΑΘ)

ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΗ (ΜΟΥ)

ΜΑΝΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΝΕΟΕΛΛ. ΓΛΩΣΣΑ (ΓΛΩ)

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΟΙΚΙΑΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ (ΟΙΚ)

ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ ΙΟΥΛΙΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΠΛΗΡ)

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (ΤΕΧΝ)

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΦΥΣΙΚΗ (ΦΥΣ)

ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΜΗΜΑ A4

ΑΓΓΛΙΚΑ (ΑΓΓ)

ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΡΧΑΙΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ (ΜΕΤΦ)

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ (ΠΡΩΤ)

ΤΣΕΠΡΑΗΛΙΔΟΥ ΝΙΤΣΑ

ΒΙΟΛΟΓΙΑ (ΒΙΟ)

ΤΟΥΜΠΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΑΛΛΙΚΑ (ΓΑΛ)

ΤΣΑΚΙΡΗ ΦΙΛΟΜΕΝΗ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΓΕΡ)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΕΤΑΞΕΝΙΑ

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ (ΓΕΩ)

ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ ΙΟΥΛΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ (ΓΥΜ)

ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ (ΘΡΗ)

ΓΚΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΣΤΟΡΙΑ (ΙΣΤ)

ΧΑΠΙΠΗ ΔΑΦΝΗ

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ (ΚΑΛ)

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΕΙΜΕΝΑ (ΚΕΙΜ)

ΚΑΛΥΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (ΜΑΘ)

ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΗ (ΜΟΥ)

ΜΑΝΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΝΕΟΕΛΛ. ΓΛΩΣΣΑ (ΓΛΩ)

ΤΣΕΠΡΑΗΛΙΔΟΥ ΝΙΤΣΑ

ΟΙΚΙΑΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ (ΟΙΚ)

ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ ΙΟΥΛΙΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΠΛΗΡ)

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (ΤΕΧΝ)

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΦΥΣΙΚΗ (ΦΥΣ)

ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΤΜΗΜΑ B1

ΑΓΓΛΙΚΑ (ΑΓΓ)

ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΡΧΑΙΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ (ΜΕΤΦ)

ΤΣΕΠΡΑΗΛΙΔΟΥ ΝΙΤΣΑ

ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ (ΠΡΩΤ)

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΒΙΟΛΟΓΙΑ (ΒΙΟ)

ΤΟΥΜΠΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΑΛΛΙΚΑ (ΓΑΛ)

ΤΣΑΚΙΡΗ ΦΙΛΟΜΕΝΗ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Γερ )

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΕΤΑΞΕΝΙΑ

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ (ΓΕΩ)

ΚΑΠΛΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ (ΓΥΜ)

ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ (ΘΡΗ)

ΧΑΣΑΠΗ ΜΑΤΙΝΑ

ΙΣΤΟΡΙΑ (ΙΣΤ)

ΤΣΕΠΡΑΗΛΙΔΟΥ ΝΙΤΣΑ

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ (ΚΑΛ)

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΕΙΜΕΝΑ (ΚΕΙΜ)

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (ΜΑΘ)

ΨΥΡΡΗ ΕΦΗ

ΜΟΥΣΙΚΗ (ΜΟΥ)

ΜΑΝΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΝΕΟΕΛΛ. ΓΛΩΣΣΑ (ΓΛΩ)

ΚΑΛΥΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΠΛΗΡ)

ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΠΟΠΗ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (ΤΕΧΝ)

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΦΥΣΙΚΗ (ΦΥΣ)

ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΗΜΕΙΑ (ΧΗΜ)

ΤΟΥΜΠΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΤΜΗΜΑ B2

ΑΓΓΛΙΚΑ (ΑΓΓ)

ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΡΧΑΙΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ (ΜΕΤΦ)

ΤΣΙΡΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ

ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ (ΠΡΩΤ)

ΚΑΛΥΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΒΙΟΛΟΓΙΑ (ΒΙΟ)

ΤΟΥΜΠΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΓΕΡ)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΕΤΑΞΕΝΙΑ

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ (ΓΕΩ)

ΚΑΠΛΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ (ΓΥΜ)

ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ (ΘΡΗ)

ΓΚΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΣΤΟΡΙΑ (ΙΣΤ)

ΤΣΕΠΡΑΗΛΙΔΟΥ ΝΙΤΣΑ

ΚΑΛ

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΕΙΜΕΝΑ (ΚΕΙΜ)

ΤΣΙΡΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (ΜΑΘ)

ΨΥΡΡΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

ΜΟΥΣΙΚΗ (ΜΟΥ)

ΜΑΝΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΝΕΟΕΛΛ. ΓΛΩΣΣΑ (ΓΛΩ)

ΚΑΛΥΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΠΛΗΡ)

ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΠΟΠΗ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (ΤΕΧΝ)

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΦΥΣΙΚΗ (ΦΥΣ)

ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΗΜΕΙΑ (ΧΗΜ)

ΤΟΥΜΠΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΤΜΗΜΑ B3

ΑΓΓΛΙΚΑ (ΑΓΓ)

ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΡΧΑΙΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ (ΜΕΤΦ)

ΤΣΙΡΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ

ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ (ΠΡΩΤ)

ΚΑΛΥΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΒΙΟΛΟΓΙΑ (ΒΙΟ)

ΤΟΥΜΠΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΓΕΡ)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΕΤΑΞΕΝΙΑ

ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ (ΓΕΩ)

ΚΑΠΛΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ (ΓΥΜ)

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ (ΘΡΗ)

ΧΑΣΑΠΗ ΜΑΤΙΝΑ

ΙΣΤΟΡΙΑ (ΙΣΤ)

ΤΣΕΠΡΑΗΛΙΔΟΥ ΝΙΤΣΑ

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ (ΚΑΛ)

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΕΙΜΕΝΑ (ΚΕΙΜ)

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (ΜΑΘ)

ΨΥΡΡΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

ΜΟΥΣΙΚΗ (ΜΟΥ)

ΜΑΝΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΝΕΟΕΛΛ. ΓΛΩΣΣΑ (ΓΛΩ)

ΤΣΙΡΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΠΛΗΡ)

ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΠΟΠΗ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (ΤΕΧΝ)

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΦΥΣΙΚΗ (ΦΥΣ)

ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΗΜΕΙΑ (ΧΗΜ)

ΤΟΥΜΠΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΤΜΗΜΑ Γ1

ΑΓΓΛΙΚΑ (ΑΓΓ)

ΤΣΙΛΦΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΡΧΑΙΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ (ΜΕΤΦ)

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ (ΠΡΩΤ)

ΤΣΙΡΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ

ΒΙΟΛΟΓΙΑ (ΒΙΟ)

ΤΟΥΜΠΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΑΛΛΙΚΑ (ΓΑΛ)

ΤΣΑΚΙΡΗ ΦΙΛΟΜΕΝΗ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ (ΓΥΜ)

ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ (ΘΡΗ)

ΓΚΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΣΤΟΡΙΑ (ΙΣΤ)

ΚΑΛΥΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ (ΚΑΛ)

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΕΙΜΕΝΑ (ΚΕΙΜ)

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ & ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ (ΑΓΩ)

ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ ΙΟΥΛΙΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (ΜΑΘ)

ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΠΟΠΗ

ΜΟΥΣΙΚΗ (ΜΟΥ)

ΜΑΝΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΝΕΟΕΛΛ. ΓΛΩΣΣΑ (ΓΛΩ)

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΠΛΗΡ)

ΤΑΡΓΟΝΤΖΙΔΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (ΤΕΧΝ)

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΦΥΣΙΚΗ (ΦΥΣ)

ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΗΜΕΙΑ (ΧΗΜ)

ΤΟΥΜΠΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΤΜΗΜΑ Γ2

ΑΓΓΛΙΚΑ (ΑΓΓ)

ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΡΧΑΙΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ (ΜΕΤΦ)

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ (ΠΡΩΤ)

ΧΑΠΙΠΗ ΔΑΦΝΗ

ΒΙΟΛΟΓΙΑ (ΒΙΟ)

ΤΟΥΜΠΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΓΕΡ)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΕΤΑΞΕΝΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ (ΓΥΜ)

ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ (ΘΡΗ)

ΓΚΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΣΤΟΡΙΑ (ΙΣΤ)

ΚΑΛΥΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ (ΚΑΛ)

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΕΙΜΕΝΑ (ΚΕΙΜ)

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ & ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ (ΑΓΩ)

ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ ΙΟΥΛΙΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (ΜΑΘ)

ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΗ (ΜΟΥ)

ΜΑΝΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΝΕΟΕΛΛ. ΓΛΩΣΣΑ (ΓΛΩ)

ΧΑΠΙΠΗ ΔΑΦΝΗ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΠΛΗΡ)

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (ΤΕΧΝ)

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΦΥΣΙΚΗ (ΦΥΣ)

ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΗΜΕΙΑ (ΧΗΜ)

ΤΟΥΜΠΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΤΜΗΜΑ Γ3

ΑΓΓΛΙΚΑ (ΑΓΓ)

ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΡΧΑΙΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ (ΜΕΤΦ)

ΚΑΛΥΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ (ΠΡΩΤ)

ΧΑΠΙΠΗ ΔΑΦΝΗ

ΒΙΟΛΟΓΙΑ (ΒΙΟ)

ΤΟΥΜΠΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΓΕΡ)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΕΤΑΞΕΝΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ (ΓΥΜ)

ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ (ΘΡΗ)

ΓΚΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΣΤΟΡΙΑ (ΙΣΤ)

ΤΣΙΡΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ (ΚΑΛ)

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΕΙΜΕΝΑ (ΚΕΙΜ)

ΤΣΙΡΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ & ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ (ΑΓΩ)

ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ ΙΟΥΛΙΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (ΜΑΘ)

ΨΥΡΡΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

ΜΟΥΣΙΚΗ (ΜΟΥ)

ΜΑΝΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΝΕΟΕΛΛ. ΓΛΩΣΣΑ (ΓΛΩ)

ΧΑΠΙΠΗ ΔΑΦΝΗ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΠΛΗΡ)

ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΠΟΠΗ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (ΤΕΧΝ)

ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ

ΦΥΣΙΚΗ (ΦΥΣ)

ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΗΜΕΙΑ (ΧΗΜ)

ΤΟΥΜΠΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΤΜΗΜΑ Γ4

ΑΓΓΛΙΚΑ (ΑΓΓ)

ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΡΧΑΙΑ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ (ΜΕΤΦ)

ΚΑΛΥΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ (ΠΡΩΤ)

ΤΣΙΡΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ

ΒΙΟΛΟΓΙΑ (ΒΙΟ)

ΤΟΥΜΠΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (ΓΕΡ)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΕΤΑΞΕΝΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ (ΓΥΜ)

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ (ΘΡΗ)

ΓΚΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΣΤΟΡΙΑ (ΙΣΤ)

ΤΣΙΡΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ (ΚΑΛ)

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΕΙΜΕΝΑ (ΚΕΙΜ)

ΤΣΙΡΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ & ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ (ΑΓΩ)

ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ ΙΟΥΛΙΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (ΜΑΘ)

ΨΥΡΡΗ ΕΦΗ

ΜΟΥΣΙΚΗ (ΜΟΥ)

ΜΑΝΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΝΕΟΕΛΛ. ΓΛΩΣΣΑ (ΓΛΩ)

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΠΛΗΡ)

ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΠΟΠΗ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (ΤΕΧΝ)

ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ

ΦΥΣΙΚΗ (ΦΥΣ)

ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΗΜΕΙΑ (ΧΗΜ)

ΤΟΥΜΠΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ